Üst Arama Dedektörü

Faydalı Bilgiler

Üst Arama Dedektörü

Kapı dedektörü, son dönemlerde güvenlik önlemleri açısından en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi haline dönüşmüştür. Özellikle sıkça gördüğümüz alışveriş merkezleri, adliye ve emniyet binaları, kurumsal şirketler veya halkın sıkça tercih ettiği alanlarda bu ürünler %100’e kadar güvenlik önlemleri doğurmaktadır. Toplam 7 bölümden oluşan kapı dedektörleri, her bölüm için ayrı bir hassasiyet ayarı yapılabilme olanaklarına sahiptir. Dedektörün üzerinde yer alan sayaçlar ve alarmlar sayesinde, geçiş sırasında silah, bomba veya bıçak gibi metal yoğunluğa sahip olan nitelikte ki eşyalar hemen tespit edilebilmektedir.

Vücuda direkt olarak X ışınları gönderen kapı dedektörü, bu sayede ise geçiş esnasında ki taramalar ile beraber en iyi sonuçları bizlere sunmaktadır. Radyo frekansı ve kızıl ötesi teknolojisi ile çalışan dedektör türü, her metal parçanın yaydığı frekansları algılama özelliklerine sahiptir. Güvenlik açığının ve ihtiyacının her geçe ngün arttığı günümüzde, siz de dedektörleri tercih ederek var olan güvenlik önlemlerinizi en üst seviyelere kadar taşıma şanslarına sahip olabilirsiniz. Bilindiği üzere günümüz şartlarında var olan güvenlik zafiyetlerini engelleme maksadı ile bu gibi güvenlik ekipmanlarına ihtiyaç duyabilmekteyiz. Özellikle güvenlik personellerinin alanda hakimiyet kazanmasını ve sizin dışınızda binlerce misafirinizi ve çalışanınızı kontrol altında tutabilme maksadı ile hemen müdahale aşamasında kapı dedektörü temin etmenizi önermekteyiz. Belirli genişliğe ve yüksekliğe sahip olan bu ürün tipi, her bir kitle için ayrı ayrı güvenlik geçişi sağlamaktadır. Alarm seviyesini ve tonlamasını değiştirip, kitleleri kısa sürede tespit etme durumu da direkt olarak sistemin sunduğu avantajlar sayesinde sizlere sunulur. Genel olarak alışveriş merkezi ve havalimanı gibi alanlarda her bir kişiyi tek tek arama şansınız olmadığından dolayı, kitleleri bu kapsamda kapı dedektörü gibi güvenlik önlemlerinden geçirmek, gözden kaçan her türlü ayrıntının da tespit edilebilmesi aşamasında büyük bir güvenlik önlemi doğurmaktadır.

 

Kapı dedektörü, el dedektörüne göre çok daha üstün bir kapasiteye sahiptir. Böylelikle de arama haznesi çok daha güçlü bir üründür. Algılama ihtimalinin çok düşük olduğu metal yoğunlukları bile algılayan ürün tipi, vücuda tamamen gönderdiği radyo frekansları sayesinde de kısa sürede tespit yapma olanaklarına sahiptir. Günümüzde boy dedektörlerinin kullanılmadığı herhangi bir alan kalmamıştır! Nitekim var olan mekanını güvenli bir hale dönüştürmek isteyen işletmeci, bu ürünleri tercih ederek diğer misafirlerini ve çalışanlarını da güvenlik içerisinde tutabilmektedir. Kapı dedektöründe ki hassasiyet ayarları sizlere de temel olarak yansıtılmaktadır. Örneğin bir bomba, bıçak veya silah gibi metalin yoğunca yer aldığı ürünleri hemen tespit eden sistem türü; diğer ürün çeşitleri olan bozuk para, çakmak, kemer tokası, anahtarlık gibi metal malzemelerin de herhangi bir sinyale takılmadan geçiş yapmasına olanaklar tanımaktadır. Böylelikle girişler de oluşabilecek trafik durumu tamamen durur ve sizler de temel olarak dilediğiniz ve istenen özelliklere sahip olabilmenin keyfini sürebilirsiniz.

KAPI DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Her geçen gün hedef kitleler alanında önemli bir hale dönüşmüş olan kapı dedektörü hizmeti, sizlere bir tık kadar uzaklıktadır! Siz de Perkotek güvencesi ile bu ürünlere sahip olmak ve uygun fiyata birinci sınıf ürünler satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, tüm bu ürünleri de eksiksizce deneme ve kullanma şansları bulabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar birçok kişi tarafından tercih edilmiş ürünler, alternatif seçenekleri ile beraber sizlere muhteşem bir kullanım alanı yaratmayı da ihmal etmemektedir. Bu sayede ise ürünlerin tamamı herhangi bir sorun yaşamadan sizlere ulaştırılacağı gibi, kullanım alanlarını da geniş bir hazne üzerinden siz değerli kullanıcılarla buluşturacaktır.

Paylaş

Faydalı Bilgiler