UHF Ogs Sistemi

Faydalı Bilgiler

UHF Ogs Sistemi

Otopark giriş ve çıkışlarını hızlı ve daha güvenli hale getirmek için tasarlanan otopark hgs geçiş sistemleri gittikçe önemini arttırmaktadır. Özellikle apartman, siteler ve işyeri otoparklarına saha önceden giriş ve çıkışına onay verdiğiniz araçların hızlı olarak geçiş yapmasını ve yabancı yahut ziyaretçi araçlarında kontrollü olarak geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik geçiş sistemini oluşturan üniteler; Otopark bariyeri, OGS – HGS otopark anteni, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç cam ve plaka etiketleri ve otopark giriş çıkış programıdır.

Otopark OGS ve HGS sistemi nasıl çalışır?

Otopark giriş ve çıkışlarına 50 metreye kadar okuma yapabilen UHF Antenler takılır. Geçişine izin verilecek araçlara da OGS / HGS sticker kâğıt yahut plastik etiketler verilir. Bu etiketler otopark araç geçiş kontrol programına plaka, araç ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri ve diğer detayları ile birlikte tanımlanır. Tanımlanan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline TCP/IP bağlantısı ile gönderilir.

Artık sistem kullanıma hazır olup, tanımlı etiket ile geçiş yapmak isteyen aracı otopark anteni görür ve otopark bariyerine tetik vererek aracın durmaya gerek kalmadan seri bir şekilde giriş yahut çıkış yapmasını sağlar. Tanımlı OGS HGS etiketine sahip olmayan yabancı yahut misafir araçları geçiş yapamazlar. Bu sistemi oluşturan ürünlerimizi aşağıdan inceleyebilir, firmamızı arayarak sizin için en uygun olan sistemin fiyat teklifini isteyebilirsiniz.

OGS-HGS OTOMATİK OTOPARK BARİYERLERİ

Site giriş kapılarında bulunan özel güvenlik görevlilerinin en büyük düştüğü hata burada yaşadığını söyleyen, sert çıkan yahut lüks araç ile giriş yapan kişileri net olarak tespit etmeden otopark bariyerini açıp içeri girişine müsaade etmeleridir. Siteler, plazalar, ofis ve iş merkezleri özellikle güvenli olduklarını ön plana çıkarmakta ama güvenliği sadece güvenlik görevlilerinin inisiyatifine bırakmaktadırlar. Gelin sizde ENKA otopark güvenli ve hızlı giriş çıkış sisteminden alın ve güvenliği bu işin mucidine bırakın. Otopark otomatik geçiş sistemimiz ile daire başına kullanacak araçları belirleyip daha fazla aracın girmesini de engelleyebilirsiniz. Özellikle otoparkı sınırlı olan ofis ve iş merkezleri için bunun takibi çok önemlidir. Örneğin 3 aracınız var ama size 2 araçlık otopark yeri ayrıldı. OGS Sistemimiz aynı anda herhangi 2 aracınıza giriş onayı verip üçüncü aracın geçişini engeller.

Daha önceden otopark bariyeri aldınız ve çalışır durumda ise teknik ekibimiz bariyeri kontrol edip uygun ise Otopark HGS geçiş kontrol sistemimize entegre edebilir. Ürünlerin Türkiye distribütörü olan firmamız 2 yıl sistem garantisi 10 yılda yedek parça garantisi vermektedir.

Paylaş

Faydalı Bilgiler